KAS IR MIESTIŅŠ?

Vēsturiski Miestiņš ir pašdarināts, salds alus. Savulaik tas bija dzēriens, ko gatavoja no daļēji iztecinātām vai pilnām bišu šūnām, un saturēja nelielu alkohola devu. Šodien “Miestiņš” ir specializēti svaiga lejamā alus, vīna, kvasa un zbitņja veikali. Veikalam „Miestiņš” alu piegādā pa tiešo no vietējiem alus darītavām. Pateicoties profesionālajiem glabāšanas apstākļiem, kā arī aprīkojumam, kas izslēdz alus saskares iespējas ar gaisu saliešanas procesā, alus nezaudē pirmklasīgo garšu, vieglu rūgtumu un savu vērtību. Alus paliek īsts!

Pieseko mums arī:

Image Alt

Miestiņš

NEW “Miestiņa nams”!

 

Alus veikals “Miestiņa nams” ir pirmais veikals Latvijā, kurš sevī apvieno tik daudzu un dažādu Latvijas novadu alus brūvētājus un ražotājus. Sākot ar mazzināmām alus šķirnēm kā Ezerbrūzis un Augustiņš, beidzot ar Lutauša limonādi no Daugavpils, piedāvājums ir sadalīts 3 grupās – ar melno uzlīmi apzīmētās lāgera alus šķirnes, ar balto – eila un IPA alus šķirnes un ar zilo – bezalkoholiskie dzērieni un “krāsainais” alus (ķiršu alus utml.), lai apmeklētājam būtu vieglāk orientēties.

“Miestiņš” Latvijas alus tirgū figurē ne jau pirmo gadu – pirmais veikals tika atvērts 2009.gadā, uzsākot ar 6 alus veidiem, līdz tas izaudzis līdz 8 veikaliem Rīgā un 2 veikaliem Jelgavā. Veikalu tīkls piedāvā lejamo alu un vīnu, speciāli importētu no Itālijas vīna reģiona Veneto, kā arī alus mucu un krānu nomu pasākumiem. Tomēr jaunais veikals “Miestiņa nams” Pļavniekos ir līdz šīm lielākais veikals ar atšķirīgu konceptu, par kuru veikala veidotāji atsaucas šādi:

“Mēs gribējām apvienot visu labāko, ko vien varam atrast, vienā vietā. Apmeklētājs var izvēlēties sev tīkamu dzērienu un uzkodas, ko esam sagatavojuši. Bērniem kas nāk ar vecākiem ir arī svaigo Latvijas saldējumu piedāvājums. Šoreiz esam padomājuši par visu, lai apmierināt ikkatra gardēža vēlmi!”